Niedziela 29 Zwykła                                                                                                                                          22.10.

• kolekta na potrzeby misji
  • 16.ooNabożeństwo Różańcowe
  • 20.45Apel Jasnogórski

Poniedziałek                                                                                                                                                       23.10.

• 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe

Wtorek                                                                                                                                                                   24.10.

• 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 17.30 – Katecheza w salce dla dzieci 6-cio letnich przygotowująca do wczesnej Komunii Świętej

Środa                                                                                                                                                                      25.10.

• 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe

Czwartek                                                                                                                                                             26.10.

• po rannej Mszy Św. modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Św. szkolna
  • 17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

Piątek                                                                                                                                                                    27.10.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 17.15 – Nabożeństwo  Różańcowe

Sobota – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza                                                    28.10.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania
  • 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe

Niedziela 30 Zwykła                                                                                                                                          29.10.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.oo – Nabożeństwo Różańcowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Nauki przedślubne odbędą się 26, 27, 29 października o godz. 19.oo w salce katechetycznej
  • Kandydatów do Bierzmowania prosimy zgłaszać w kancelarii do końca października
  • Oaza naszej parafii zaprasza w każdy piątek o godz. 18.3o młodych ludzi chcących się modlić, śpiewać i dzielić się swoją wiarą wraz z innymi, na swoje spotkania do salki przy kościele.