Kolekta na potrzeby naszej parafii, za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek                                     23.05.

• Katecheza dorosłych po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy

Wtorek – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych                    24.05.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i nabożeństwo majowe o godz. 17.3o.

Środa                                                                25.05.

Czwartek – Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Chrystusa            26.05.

• Msze św. w uroczystość będą odprawiane o godz. 8.oo, 11.oo, 15.oo i 17.oo. Uroczysta procesja Bożego Ciała rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.oo. W tym roku pójdziemy z Bożym Ciałem ulicami: z kościoła ulicą Kościelną, następnie w lewo ulicą ulicą Łagiewnicką, potem skręcając w prawo na ulicę Węglową, dojdziemy do ulicy Jordanowskiej, następnie ulicą Łagiewnicką i dalej ulicą Wolności i Kościelną powrót do Kościoła

Piątek                                                                27.05.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota                                                               28.05

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.
  • O godz. 17.oo nabożeństwo ku Czci Matki Bożej, podczas którego odśpiewamy Akatyst.

Niedziela – 9 Zwykła                                29.05.

• Nabożeństwo majowe o godz. 16.oo.
  • Apel jasnogórski o godz. 20.45.

Ogłoszenia ogólne.

• Rodzina Różańcowa naszej parafii zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Żywego Różańca w sobotę 4. 06.br. Wyjazd o godz.6.15, koszt pielgrzymki 35 zł..
  • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasna Górę, która odbędzie się w dniach od 27 do 30 czerwca. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  • W niedziele nabożeństwa majowe o godz. 16.oo, w dni powszednie o godz. 17.3o
  • Kolejna grupa narzeczonych, będzie mogła przygotować się do sakramentalnego małżeństwa przez udział w naukach przedślubnych. Nauki rozpoczną się 20 czerwca. Narzeczonych zachęcamy do zapisania się na ten termin nauk.
  • Dnia 25 czerwca chcemy zawierzyć nasz dekanat Bożemu Miłosierdziu. Organizujemy na ten dzień  wyjazd do Krakowa – Łagiewnik. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii. Koszt pielgrzymki 30 zł.
  • Zapraszamy dzieci wczesno i pierwszokomunijne do udziału w pielgrzymce do katowickiej katedry.
  • Kolejna grupa narzeczonych, będzie mogła się przygotować do sakramentalnego małżeństwa przez udział w naukach przedślubnych. Nauki rozpoczną się 20 czerwca. Narzeczonych zachęcamy do zapisania się na ten termin nauk przedślubnych.
  • Męska pielgrzymka do Piekar Śl. będzie 29 maja.
  • Archidiecezjalne Świętowanie Jubileuszy Małżeńskich rozpocznie się 22 maja o godz. 12.w naszej katedrze. Zachęcamy do udziału w tej uroczystości małżonków jubilatów.
  • Urząd Miejski organizuje imprezę z okazji Dnia dziecka w dniu 1 czerwca o godz. 16.oo na terenie Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Sudeckiej