23.06. – 12 NIEDZIELA Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nabożeństwo eucharystyczne w Oktawie Bożego Ciała o godz. 16.00.

24.06 – Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

 • W tym dniu obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

25.06. – Wtorek 

 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

27.06 – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów. O godz. 17.30

28.06. – Piątek – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

 • Msze św. w tym dniu: 8.00., 18.00 Jednocześnie przypominamy, że w  dziś w piątek 28 czerwca 2019 r. wstrzemięźliwość od spożywania mięsa nie obowiązuje z racji przypadającej w tym dniu uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.

29.06. – Sobota – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA    

 • Kolekta na przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – Świętopietrze. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!.  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

30.06. – XIII Niedziela Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

                                                                      Ogłoszenia ogólne

 • Zapraszamy na Oktawę Bożego Ciała – Procesję z Najświętszym Sakramentem do czwartku 27 czerwca.  Oktawa w tygodniu po wieczornej Mszy św. około 18.30.,  a w niedzielę o godz. 16.00.
 • Rozpoczyna się czas wakacji letnich. Przypominamy rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy świętej.
 • W okresie letnim Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
 • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o cudach eucharystycznych, wobec których bezradna nauka pada na kolana; o sile matczynej modlitwy oraz o tym, jak pokochać „bycie ojcem” oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także do nabycia numer Wiadomości Parafialnych.