23.09. – Niedziela  25 Zwykła

• W tym dniu ks. Proboszcz Grzegorz Węglorz wygłosi do nas homilię i przeprowadzi Kolektę na budowę nowego kościoła MB Fatimskiej w Katowicach – Piotrowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne
  • Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 Scholka dziecięca „Maryjne nutki” z Łagiewnik Śl. z parafii św. Jana Nepomucena zaśpiewa w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy!

24.09. – Poniedziałek

• Pierwsza katecheza dla dzieci sześcioletnich pragnących w maju 2019r. przystąpić do Wczesnej Komunii św. odbędzie się o godz. 17.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

25.09. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

26.09. – Środa

27.09. – Czwartek – Wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo, prezbitera

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna

28.09. – Piątek – Wspomnienie św. Wacława, męcz.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

29.09. – Sobota – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

30.09. – Niedziela  26 Zwykła

• Kolekta na wymianę okien w małym kościele Dobrego Pasterza. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Wambierzyc i okolic w terminie: 22 – 24.10.2018r. szczegóły informacji w gablocie. Zapisy do 5 października w kancelarii parafialnej.
    • Kandydatów do bierzmowania prosimy zgłaszać do końca września tj. do 29 września br. w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Wkrótce zostanie ogłoszony termin I spotkania z kandydatami do bierzmowania.
    • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o tym, dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży; o peregrynacji relikwii Świętej Tereski od Dzieciątka Jezus po Afryce; w trosce o dzieci – ile snu poturbują i jak poważne mogą być skutki ich niewyspania? oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także nowy numer Małego Gościa