24.02. – Niedziela 7 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne

25.02. – Poniedziałek


26.02. – Wtorek

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

27.02. – Środa


28.02. – Czwartek

 • 8.00 – Msza św. w intencji nowych powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych.
 • Nabożeństwo I czwartkowe po porannej Mszy Świętej
 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
 • 16.oo – Spowiedź dla dzieci
 • 17.oo – zapraszamy dzieci na Mszę Świętą szkolną

1.03. – I Piątek miesiącaa

 • Nabożeństwo I piątkowe do NSPJ po porannej Mszy Św.
 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
 • 17.3o – Spowiedź dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania
 • 18.oo – Zapraszamy młodzież i kandydatów do Bierzmowania na Mszę Świętą. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.

2.03. – I Sobota miesiąca

 • Nabożeństwo I sobotnie do Niepokalanego Serca Maryi po porannej Mszy św.
 • 16.3o – nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w kościele.
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

3.03. – Niedziela 8 Zwykła

 • Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo. Polega ono na całodziennej Adoracji: w niedzielę, poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową.
 • Wielkopostne Rekolekcje Parafialne i szkolne odbędą się w terminie:  6 – 8. 03. 2019 r. poprowadzi je O. Bartymeusz OFM. Szczegółowy Plan Rekolekcji Wielkopostnych wywieszony jest w gablotach i zamieszczony jest na stronie internetowej parafii.
 • Przypominamy, że Kancelaria Parafialna jest nieczynna w środy z wyjątkiem zgłoszenia pogrzebu czy wezwania do chorego.
 • W piątek 8 marca 2019 od godz. 8.oo w poradni lekarza „Na Wzgórzu” przy ul. Sudeckiej 9, odbędą się badania USG Dopper przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Stawów oraz USG Piersi. Badania są odpłatne, cena za jedno badanie to koszt 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.
 • Środowiskowy Dom Samopomocy w Świętochłowicach na ul. Karpackiej 3, serdecznie zaprasza mieszkańców miasta na „Dzień Walki z Depresją” dnia 26 lutego tj. wtorek od godz. 10.oo. W programie,  wykład lekarza psychiatry, występ zespołu „Baba z Chopym” i poczęstunek. Zainteresowanych zapraszamy.
 • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać: o nadzwyczajnych szafarzach Komunii Św., czyli kim są mężczyźni z obrączkami, których widzimy w prezbiterium; o kościelnym „savoir-vivre”, czyli jak zachować się w kościele, a także o tym, dlaczego Kościół jest hierarchiczny oraz wiele ciekawych artykułów.
 • Jest także do nabycia dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.