24.03. – Niedziela III Wielkiego Postu

 • Kolekta na potrzeby archidiecezji – wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.                                                                                 
 • 16.oo – Zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkie żale

25.03. – Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

 • Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone

26.03. – Wtorek

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

27.03. – Środa


28.03. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po porannej  Mszy św. w kościele.
 • Msza św. szkolna o godz. 17.00.

29.03. – Piątek

 • Godzina Miłosierdzia Bożego o 15.oo
 • Droga Krzyżowa o godz. 17.15, w czasie której będziemy modlić się za zmarłych zalecanych. Zalecki za zmarłych prosimy składać w zakrystii
 • Młodzież Oazowa zaprasza na swoje spotkanie po Mszy św. wieczornej.

30.03. – Sobota

 • 8.3o – Spowiedź dzieci Wczesnokomunijnych
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

31.03. – Niedziela IV Wielkiego Postu

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.ooGorzkie żale

Ogłoszenia ogólne

 • Po Mszy św. w wejściu do kościoła  można zakupić „ Paschaliki”  świece na stół wielkanocny w cenie 6zł.  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii odbędzie się w piątek 12 kwietnia br. – szczegóły trasy zostaną podane w późniejszym terminie.
 • W sobotni wieczór 30 marca na godz. 19.oo, zapraszamy parafian na Koncert Pasyjny w wykonaniu Kameralnego Zespółu Wokalnego „In Tempore” pochodzącego z Tarnowskich Gór. Zespół wraz z przyjaciółmi wykona pieśni o męcę i śmierci Pana Jezusa. Po koncercie będzie można nabyć płytę z tym repertuarem.
 • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać:  czy możliwa jest spowiedź przez telefon albo przez Internet oraz czemu służy tajemnica spowiedzi, w tym numerze został dołączony dodatek – rachunek sumienia, który pomoże dobrze się przygotować do spowiedzi oraz wiele innych ciekawych artykułów.