24.06. – Niedziela UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 • Dzień imienin ks. Kanonika Jana GACKI – zapraszamy na Mszę św. imieninową na godz. 9.30. Solenizanta polecamy modlitwie Parafian

25.06. – Poniedziałek 


26.06. – Wtorek 

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

27.06. – Środa 


28.06. – Czwartek –  Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

29.06. – Piątek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
 • W uroczystość zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Kolekta w tym dniu na Stolicę Apostolską – Świętopietrze

30.06. – Sobota

 • 16.3o –  Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci o godz. 16.30 w kościele.
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

1.07. – Niedziela 13 Zwykła

 • Kolekta na WSŚD w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
 • Już dziś informujemy że objazd chorych i starszych parafian będzie w sobotę 7 lipca br. po porannej Mszy św. chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: często słyszymy, że młodzi nie szukają Boga. Warto jednak się zastanowić, czy to my, dorośli, w odpowiedni sposób pokazujemy im drogę do Chrystusa, Sposób wydaje się prosty; o tym ,ze wkrótce będziemy mogli oglądać nową katolicką telewizję. Kiedy to nastąpi? ; jakich słów lekarz powinien unikać w kontakcie z pacjentami? oraz wiele innych ciekawych artykułów.