Niedziela 25 Zwykła                                                                                                                                          24.09.

• kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Poniedziałek                                                                                                                                                       25.09.

Wtorek                                                                                                                                                                 26.09.

• 17.15 – Spotkanie organizacyjne w salce katechetycznej dla rodziców dzieci 6-cio letnich pragnących w maju przystąpić do wczesnej Komunii Świętej
  • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa – Wspomnienie bł. Wincentego a Paulo                                                                                    27.09.

Czwartek – Święto św. Wacława                                                                                                                28.09.

• po rannej Mszy Św. modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Św. szkolna

Piątek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała                                              29.09.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota – Wspomnienie św. Hieronima                                                                                     30.09.

• 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 26 Zwykła                                                                                                                                          1.10.

• kolekta na potrzeby parafii
  • 11.oo – SUMA ODPUSTOWA, nie ma Mszy Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Różaniec
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci sześcioletnich pragnących w maju przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłym tygodniu we wtorek 26.09. o godz. 17.15 w salce katechetycznej
  • Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Turzy Śląskiej w dniu 14.10.2017. Wyjazd o godz. 6.3o przy kościele. Koszt 25 zł zapisy w zakrystii z podaniem PESEL. Zapraszamy chętnych.
  • Kandydatów do Bierzmowania prosimy zgłaszać w kancelarii do końca września.
  • Zapraszamy młodzież , która w tym roku w maju przyjęła Sakrament Bierzmowania na spotkanie w dniu 29 września tj. piątek po Mszy Św. o godz. 18.oo
  • Oaza naszej parafii zaprasza w każdy piątek o godz. 18.3o młodych ludzi chcących się modlić, śpiewać i dzielić się swoją wiarą wraz z innymi, na swoje spotkania do salki przy kościele.