25.11. – Niedziela – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

• Odpust w Katowickiej Katedrze
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

26.11. – Poniedziałek

27.11. – Wtorek

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

28.11. – Środa

29.11. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
  • 17.oo – Msza Święta szkolna
  • Po Mszy Św. zapraszamy dzieci i młodzież chcących prowadzić śpiew podczas rorat na próbę do salki

30.11. – Piątek – Święto św. Andrzeja Apostoła

• W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Andrzej Pluta, zapraszamy na Mszę Św. w jego intencji na godz. 8.oo.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 18.3o – Młodzież Oazowa naszej parafii zaprasza na swoje spotkania młodych ludzi, którzy chcą wspólnie przeżywać radość swojej wyznawanej wiary do salki po Mszy św. wieczornej

1.12. – Sobota

• 16.30 – Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

25.11. – Niedziela – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

• 16.oo – Nabożeństwo adwentowe

• Trwają odwiedziny duszpasterskie „KOLĘDA” w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy będzie zamieszczony w gablocie na stronie internetowej parafii oraz w grudniowych „Wiadomościach Parafialnych”.
  • Społeczność uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr. 10 dziękują za zainteresowanie Kartkami świątecznymi ich zakup i wspaniałe przyjęcie – dochód w kwocie 980 zł zostanie przeznaczony na dofinansowanie do Zielonej Szkoły. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!
  • Począwszy od tej niedzieli, będzie można zakupić w przedsionku kościoła lampiony Roratnie w cenie 17 zł., Kalendarze Parafialne na Rok 2019 w cenie 7 zł. oraz opłatki (ofiara dowolna).
  • W gablocie jest zamieszczone ogłoszenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Świętochłowicach, który jest realizatorem projektu pt.: „Coby Starzikom żyło się lepiej” – zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z tym ogłoszeniem.
  • Duszpasterstwo Akademickie w Katowicach organizuje tygodniowy wyjazd sylwestrowy do Madrytu w dniach: od 26.12.2018 do 03.01.2019. Szczegóły na stronie duszpasterstwa
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o Jezusie Chrystusie Królu królów, który stał się pokornym Sługą Jahwe, o głosie w dyskusji o szczepionkach – pomagają czy szkodzą? oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci