III Niedziela – 26.01

• Niedziela Słowa Bożego. Dzień Islamu w Kościele katolickim.
  • Nieszpory o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

WTOREK – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK – 28.01

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

CZWARTEK – 30.01

• Po porannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła

PIĄTEK – Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb. – 31.01

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele. Oaza zaprasza na swoje spotkania do salki po wieczornej Mszy św.

I SOBOTA  miesiąca – 1.02

• Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi Panny po Mszy Św. porannej
  • Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.30  w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

Niedziela  – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2.02

• Po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie gromnic.
  • Dzień Święta Ofiarowania Pańskiego jest Światowym dniem Życia Konsekrowanego.
  • Nieszpory o godz. 15.30.
  • Kolekta na zakony kontemplacyjne. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

• W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. W tym dniu następuje poświęcenie gromnic.
  • W sobotę 8 lutego będą odwiedziny chorych i starszych parafian w godzinach porannych – prosimy ich zgłaszać w zakrystii i kancelarii w godzinach urzędowania.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd na Apel Jasnogórski w terminie 30 marca 2020 roku. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do 21 lutego. Serdecznie Zapraszamy!
  • Już dziś informujemy, że Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania  Młodzieży naszej parafii będzie we wtorek 17 marca 2020r. o godz. 18.00.
  • Ponadto w Gościu Niedzielnym, przypomniano słowa papieży, wygłoszone na terenie obozu Auschwitz, odpowiadające na pytanie, jak mogło dojść do takiego ludobójstwa, a także o tym, jak można nie być w stanie podnieść się z łóżka i żyć pełnymi garściami, mówi Basia Turek oraz wiele innych artykułów. Zachęcamy do zakupu.