27.01. – Niedziela 3 Zwykła

• Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

28.01. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

29.01. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

30.01. – Środa

31.01. – I Czwartek miesiąca- Wspomnienie św. Jana Bosko. Prezbitera

• Msza święta i nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 8.00
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
  • 16.3o – Spowiedź dla dzieci
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

1.02. – I Piątek miesiąca

• Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. porannej.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 18.oo – Msza św. Młodzieżowa, na którą w sposób szczególny zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w kościele.

2.02. – I Sobota miesiąca – Święto Ofiarowania Pańskiego

• Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też świętem Matki Bożej Gromnicznej obchodzone jest w kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu kolekta na zakony kontemplacyjne. Podczas Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 zostaną poświęcone świece – gromnice.
  • 16.30 – nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

3.01. – Niedziela 4 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne
  • W tę niedzielę po wszystkich Mszach św. z racji wspomnienia w tym dniu św. Błażeja udzielimy Błogosławieństwa św. Błażeja – patrona od chorób gardła.

• Już dziś informujemy, że odwiedziny chorych i starszych parafian będą w sobotę 9 lutego w godzinach porannych. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
    Nasza parafia prowadzi przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla narzeczonych poprzez cykl spotkań w czterech terminach.Marzec 14.03, 15.03, 16.03.
    Czerwiec 6.06., 7.06., 8.06.
    Wrzesień 19.09., 20.09., 21.09.
    Listopad 7.11., 8.11., 9.11
  • Terminy są wywieszone w galotach i zamieszczone na stronie internetowej parafii. Spotkania będą prowadzone w salce katechetycznej w następujących miesiącach: marzec, czerwiec, wrzesień i listopad. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego bezpłatny dodatek: płyta z filmem „Bóg nie umarł 2”. Zachęcamy do przeczytania artykułów: na czym polega fenomen Światowych Dni Młodzieży?; o tym czy jest modlitwa autentyczna? oraz wiele innych ciekawych artykułów.