Kolekta na potrzeby naszej parafii.  Za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

13  Niedziela Zwykła                                                           26.06.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 16.oo.

Poniedziałek                                                                            27.06.

Wtorek – Wspomnienie  św. Ireneusza – biskupa i męczennika      28.06.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o
  • Po mszy św. spotkanie z rodzinami, które zdecydowały się przyjąć pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży

Środa – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła                  29.06.

• Zapraszamy w tą uroczystość na msze św. o godz. 8.oo i 18.oo
  • Kolekta Świętopietrze – przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej

Czwartek I miesiąca                                                   30.06.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek I miesiąca                     1.07.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota I miesiąca                   2.07.

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Chorych prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii
  • Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci o godz. 16.30 w kościele
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

14 Niedziela Zwykła                                                            3.07.

• Nieszpory niedzielne o godz. 16.00
  • Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach

Ogłoszenia ogólne.

• Przez cały czas wakacji  – od niedzieli 3 lipca do 28 sierpnia nie będzie sprawowana Msza Święta o godz. 12.15
  • Nauki dla narzeczonych odbędą się 8 i 9 lipca o godz. 19.oo. Narzeczonych zachęcamy do zapisania się na ten termin nauk przedślubnych
  • Parafia NSPJ w Piaśnikach zaprasza na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej oraz do Bazyliki Miłosierdzia Bożego i Centrum Świętego Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach 23 lipca tj. sobota. Koszt wraz z ubezpieczniem – 40 zł. Zapisy w zakrystii kościoła NSPJ w Piaśnikach. Szczegóły na plakatach w gablotce.
  • Od niedzieli 26 czerwca po mszy św. zbierane będą podpisy pod projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta.