Niedziela 21 Zwykła                                                                                                                                         27.08.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Poniedziałek – Wspomnienie św. Augustyna                                                                                        28.08.

Wtorek – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela                                                              29.08.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                     30.08.

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

Czwartek I miesiąca                                                                                                                                      31.08.

• po Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów

Piątek I miesiąca                                                                                                                                               1.09.

• po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota I miesiąca                                                                                                                                              2.09.

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną.
  • Po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Najświętszej.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 22 Zwykła                                                                                                                                          3.09.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Od tej niedzieli sprawowana będzie Msza Św. o godz. 12.15