XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA -27.09

• Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

●    Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, w modlitwach pamiętamy o tych, którzy z powodu wojen czy

innych nieszczęść zmuszeni są do opuszczenia swojej ojczyzny.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.30

PONIEDZIAŁEK  ●  WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA MĘCZENNIKA  –  28.09

WTOREK  ●  ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, GABRIELA, RAFAŁA  –  29.09

●     Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

ŚRODA  ·  WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, PREZ, I DK. –   30.09

I  CZWARTEK  ·  WSPOMNIENIE  ŚW. TEREY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ. I DK.  –  01.10

• Po porannej mszy św. nabożeństwo I czwartkowe oraz wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

·    Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

• Zapraszamy dziećmi do spowiedzi św. o 16.30 oraz na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.

I  PIĄTEK  ·  WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW  –  02.10

·   Po rannej Mszy św. nabożeństwo  do NSPJ  zaś o 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

I  SOBOTA · – 03.10

·    Po rannej Mszy św. nabożeństwo  do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

·    Po Mszy Św. odwiedziny chorych i starszych parafian. Chorych zgłaszamy w zakrystii lub w kancelarii w godzinach urzędowania

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00.

XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA  · ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ RÓZANCOWEJ   –   04.10

• Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie jako odpustowa na potrzeby parafii

●  W tym tygodniu od czwartku rozpoczynamy nowy miesiąc październik – miesiąc różańca świętego. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15 zaś w czwartek o 17.30 po mszy św. szkolnej. W niedziele zapraszamy na różaniec o godz. 15.15.

·  We wszystkie niedziele miesiąca października zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godz. 20.45

●  Katecheza dla dzieci sześcioletnich, które w maju przyszłego roku pragną przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej, odbędzie się w środę o godz. 17.00 w salce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy serdecznie na Sumę odpustową o godz. 11.oo, dzieci w strojach komunijnych oraz mężczyzn do niesienia baldachimu. Nieszpory odpustowe o godz. 15.30, zaś Apel Jasnogórski o 20.45.