NIEDZIELA ● II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02

● Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii, zaś przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na fundusz misyjny „Ad Gentes”.

● W pierwszy poniedziałek miesiąca po porannej mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Ducha Świętego.

● We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

● W pierwszą środę miesiąca Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła na godzinę 16.30

● W czwartek przeżywamy święto św. Kazimierza Królewicza, po porannej mszy św. nabożeństwo I czwartkowe oraz wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

Zapraszamy rodziców z dziećmi do spowiedzi św. na godz. 16.30 oraz na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.

● W pierwszy piątek miesiąca po porannej Mszy św. nabożeństwo do NSPJ, o godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia, zaś o godz. 17.15, zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, podczas którego będziemy modlili się za zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii.

● W pierwszą sobotę miesiąca po porannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, zaś od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

NIEDZIELA ● III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03

● Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

Serdecznie zapraszamy parafian w kolejne niedziele Wielkiego Postu na godz. 15.15 na nabożeństwa Gorzkich Żali wraz z kazaniami pasyjnymi, zaś w piątki na godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwa drogi krzyżowej wraz z modlitwami za zmarłych zalecanych.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach oraz Centrum Integracji Społecznej w ramach Regionalnego Programu Aktywności Lokalnej rozpoczyna projekt: „Nowe szanse i możliwości”, który skierowany jest dla ludzi młodych z naszego miasta. Wszelkie informacje znajdują się w gablotce oraz na ulotkach z tyłu kościoła.

W przyszłą niedzielę to jest 7 marca serdecznie zapraszam członków Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie się na probostwie po wieczornej mszy św. czyli około godz. 17.00

W przyszłą niedzielę w parafii NSPJ w Piaśnikach odbędzie się dzień skupienia dla Bractwa Szkaplerza Karmelitańskiego, szczegółowe informacje znajdują się w gablotce.

Bardzo serdecznie dziękujemy Parafianom i innym wiernym za wszelkie ofiary składane na różne dedykowane cele, a przede wszystkim na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy zarówno za ofiary złożone w kościele jak i te przesyłane na konto naszej parafii, są one wyrazem troski i odpowiedzialności za to wspólne nasze dziedzictwo.

Jesteśmy zaproszeni przez Jezusa Chrystusa na Górę Tabor naszego życia, aby tam w obecności naszych bliskich przemienić się czyli nawrócić się! Niechaj Boże błogosławieństwo umocni w nas to postanowienie.