Kolekta świąteczna.  Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

Poniedziałek Wielkanocny                                                 28.03.

 • Msze św. w drugi dzień świat wielkanocnych według porządku niedzielnego.
 • Nieszpory wielkanocne o godz. 16.oo
 • Kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

Wtorek Wielkanocny                                                           29.03.

 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

 

Środa Wielkanocna                                                  30.03.

 

Czwartek Wielkanocny                                     31.03.

 • Msza św. o godz. 8.oo. i będzie to jedyna Msza św. w naszej parafii.
 • W tym dniu w naszym dekanacie odbędzie się konwent Wielkanocny i uroczysta Msza św. będzie sprawowana w parafii św. Augustyna w Lipinach Śląskich o godz. 18.oo. Na tą uroczystość zaprasza nas Ks. Dziekan Grzegorz Borg.

Piątek Wielkanocny                                              01.04.

 • Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele

 

Sobota Wielkanocna                                              02.04.

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

 

 2 Niedziela Wielkanocna ? Miłosierdzia Bożego           03.04

 • Nieszpory świąteczne godz. 16.oo.
 • Kolekta na Caritas archidiecezji.

Ogłoszenia  ogólne

 • Zachęcamy do zakupienia i lektury nowego numeru ?Gościa Niedzielnego?. W nim przeczytamy o dowodach na zmartwychwstania Jezusa, o nawróceniu Romana Brandstaettera autora powieści ?Jezus z Nazaretu?, historia znanych artystów, którzy brali udział w nagraniu płyty z nowym wykonaniem Korniki do Bożego Miłosierdzia, do nabycia będzie w przyszłym numerze ?Gościa Niedzielnego?.
 • W drugi dzień świąt wielkanocnych przed kościołem będzie można otrzymać za dowolną ofiarę książeczkę i film pt. ?Największy z cudów?. Kupując tę książeczkę i film ratujemy prześladowanych chrześcijan.