Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego                                                                             28.05.

• Od dziś rozpoczynamy proces zgłaszenia kandydatów do Rady Parafialnej
  • 16.oo – Nabożeństwo Majowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

Poniedziałek – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej                                                                   29.05.

• 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Wtorek – Wspomnienie św. Jana Sarkandra                                                                                            30.05.

• 17.3o – Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa – Święto Nawiedzenia NMP                                                                                                                31.05.

• Nowenna do Ducha Świętego

Czwartek I miesiąca                                                                                                                                            1.06.

• Po Mszy Św. o godz. 8.oo, nabożeństwo o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
  • Legion Maryi zaprasza po Mszy Św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 16.3o – Spowiedź dla dzieci
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna

Piątek I miesiąca                                                                                                                                                  2.06.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
  • Nowenna do Ducha Świetego
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

Sobota I miesiąca                                                                                                                                                3.06.

• Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca
  • Nowenna do Ducha Świętego
  • Odwiedziny starszych i chorych parafian z posługą sakramentalną, prosimy zgłosić w zakrystii
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego                                                                                     4.06.

• kolekta na potrzeby naszej archodiecezji
  • 16.oo – Nieszpory i nabożeństwo do Ducha Świętego

• Nabożeństwa majowe do końca maja – zapraszamy wszystkich do udziału
  • Dziś pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Ślaskich. Pielgrzymkę rozpoczynamy o 6.3o sprzed kościoła. Zapraszamy mężów, ojców i młodzieńców do udziału.