XIII Niedziela Zwykła – 28.06

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła –  29.06

Wtorek –  30.06

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

I Czwartek – 2.07

• Po porannej Mszy św. nabożeństwo I czwartkowe.
  • Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

I Piątek  – Święto Św. Tomasza Apostoła – 3.07

• Po porannej Mszy św. nabożeństwo I piątkowe
  •  Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.
  • Okazja do spowiedzi pól godziny przed Mszą św.

I Sobota – 4.07

• Po porannej Mszy św. nabożeństwo I sobotnie.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XIV Niedziela Zwykła – 5.07

• Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na (WŚSD) Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
  • O godz. 16.00 Msza św. chrzcielna.

• Rozpoczyna się czas wakacji letnich. Przypominamy rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy świętej.
  • Kancelaria parafialna podczas wakacji zmienia godziny urzędowania w poniedziałki  i czwartki od 9.00 do 12.00 oraz od 16.00 do 17.00. Sprawy pogrzebu można załatwić  o każdej porze.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać mi.in artykuły: o tym, że czas zamkniętych świątyń nie był straconym dla duchowości – wiele osób na Zachodzie deklaruje, że pandemia umocniła ich wiarę; o polskich Żydach, którzy założyli Hollywood; rozpoczyna się cykl wakacyjny „Nie ma jak u Mamy” – reportaże z sanktuariów maryjnych Polsce. Zaczynamy od Sejn, gdzie pielgrzymów przyciąga cudowna 600 – letnia figura Matki Bożej oraz wiele innych ciekawych artykułów.