Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać

Niedziela 4 Zwykła                                                                                                                        29.01.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                    30.01.

Wtorek – Wspomnienie św. Jana Bosko                                                                               31.01.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                   1.02.

• Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy o godz. 16.oo w kościele

Czwartek I miesiąca – Święto Ofiarowania Pańskiego                                                     2.02.

• Podczas mszy św. zostaną poświęcone świece. Szczególnie zapraszamy dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Z tymi świecami dzieci komunijne pójdą w dzień swojej Komunii Św.
  • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • Spowiedź dla dzieci o godz. 16.oo

Piątek I miesiąca – Wspomnienie św. Błażeja                                                                      3.02.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa do Po mszy św. porannej
  • Po mszach św. błogosławieństwo ku czci św. Błażeja
  • Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele
  • Spowiedź dla młodzieży o godz. 18.3o

Sobota I miesiąca                                                                                                                             4.02.

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, prosimy zgłaszać w kancelarii lub zakrystii
  • Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP do Po mszy św. porannej
  • Nauka rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem swojego dziecka o godz. 16.3o w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela 5 Zwykła                                                                                                                        5.02.

• Kolekta na potrzeby archidiecezji
  • Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

• Nauki przedślubne odbędą się 23 i 24 lutego, a także 25 i 26 maja w salkach katechetycznych prosimy by narzeczeni zapisali się w kacelarii.
  • Do zakupienia parafialne kalendarze na rok 2017 w cenie 6 zł