29.04. – Niedziela 5 Wielkanocna

• 20.45 – Apel Jasnogórski

4.05. – Piątek – Wspomnienie św. Floriana męczennika

• I piątek miesiąca.
  • Nabożeństwo do NSPJ po Mszy Św. porannej.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • Oaza naszej parafii zaprasza na spotkania młodych ludzi w piątek po Mszy Św. wieczornej

5.05. – Sobota

• I sobota miesiąca – Nabożeństwo I sobotnie do Niepokalanego Serca NMP po rannej Mszy Św.
  • Odwiedziny chorych i starszych parafian po rannej Mszy Św. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania
  • 9.oo – Wspólnota ministrantów zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy pragną służyć przy Ołtarzu Pana na swoje spotkania do salki ministranckiej
  • 11.oo – Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki
  • 16.3o – Nauka dla rodzicow i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

6.05. – Niedziela 6 Wielkanocna

• Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

Rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie na godz. 17.30 a w niedziele i uroczystości o 16.00. W niedziele i uroczystości zapraszamy na Apel Jasnogórski na 20.45.

W dniach 1 maja i 3 maja br. kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o nowej polskiej błogosławionej – Hannie Chrzanowskiej, pielęgniarce, która zdrowych uczyła odpowiedzialności a chorych wyciągała z czterech ścian beznadzei; rozmowa z nowym prezydentem Europejskiego Forum Nauczania Religii w Szkołach, ks. Romanem Buchtą m.in. o bierzmowaniu, które nie jest duchową maturą, oraz o dylematach rodziców broniących prawa do wychowania swoich dzieci; oraz wiele innych ciekawych artykułów.