29.09. – Niedziela  26  Zwykła

 • Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

1.10. – Wtorek

 • Nabożeństwo Różańcowe wraz z Nowenną do MB Nieustającej pomocy o godz.17.15

2.10. – Środa – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

 • Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła na godz. 16.00.

3.10. – I Czwartek miesiąca

 • Nabożeństwo I czwartkowe po Mszy św. porannej
 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów
 • Msza św. szkolna o godz. 17.00., na której zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do Komunii Świetej. Nabożeństwo Różańcowe o godz.17.30.

4.10. – I Piątek   miesiąca – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

 • Nabożeństwo I piątkowe po Mszy św. porannej.
 • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
 • Nabożeństwo Różańcowe o godz.17.15.
 • O godz. 18.00 Msza św. na którą zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się I spotkanie kandydatów z animatorami grup. Zapraszamy!                                    

5.10. – Sobota – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

 • Nabożeństwo I sobotnie po Mszy św. porannej.
 • W godzinach rannych odwiedzimy chorych i starszych parafian z posługą  sakramentalną – prosimy ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki na godz. 11.00.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.
 • Nabożeństwo Różańcowe o godz.17.15  

6.10. – Niedziela  27  Zwykła – Odpust parafialny – Matki Boskiej Różańcowej

 • Kolekta powinowata. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory odpustowe  o godz. 16.00.
 • Apel Jasnogórski o godz. 20.45. 

Ogłoszenia ogólne

 • Od wtorku 1 października  rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest streszczeniem Ewangelii, bo w całej swej prostocie formy umożliwia przeżycie największych tajemnic  chrześcijaństwa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach codziennie o godz. 17.15 a w niedzielę o  godz. 16.00.
 • We wszystkie niedziele miesiąca października zapraszamy do kościoła na Apel Jasnogórski na godz. 20.45.
 • W przyszłą  niedzielę  w naszej parafii będzie uroczystość odpustowa ku czci Matko Boskiej Różańcowej.  Zapraszamy serdecznie na sumę odpustową na godz. 11.00. Kazania  odpustowe wygłosi ks. dr Rafał Śpiewak. Serdecznie zapraszamy na Sumę odpustową dzieci w strojach komunijnych, mężczyzn do niesienia baldachimu. Z okazji odpustu nie ma Mszy św. o godz. 12.15. Kolekta powinowata. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę. Nabożeństwo różańcowe  o godz. 16.00. Apel Jasnogórski o godz. 20.45.
 • Lekcje religii dla dzieci, które przygotowują się do wczesnej Komunii w maju, będą się odbywać w poniedziałki w salkach katechetycznych o godz. 17.20. Jeżeli ktoś chciałby zgłosić swoje dziecko na katechezy serdecznie zapraszamy!
 • Zachęcamy do wysłuchania Audycji Radiowej w Radiu Katowice w dniu 30.09.2019 tj. poniedziałek, poświęconej twórczości i życiu Ś.P. Ks. Kanonika Jana Gacka ok. godz. 18.50
 • Spotkanie Rodziców Dzieci Komunijnych przygotowujących się do Komunii Św. ze Szkoły Podstawowej nr. 17 odbędzie się 7 października 2019 r. w kościele. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. wieczorną o godz. 18.00. Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
 • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym  specjalny dodatek – margaretka z modlitwą za kapłanów. „Otoczmy księży modlitwą, bo są nam potrzebni” – zachęcają dziennikarze  „Gościa”oraz wiele innych ciekawych artykułów.