Niedziela 30 Zwykła                                                                                                                                          29.10.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.ooNabożeństwo Różańcowe
  • 20.45Apel Jasnogórski

Poniedziałek – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach            30.10.

• 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe

Wtorek                                                                                                                                                                   31.10.

• 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Środa – Uroczystość Wszystkich Świętych                                                                                                  1.11.

• Msze Święte w tym dniu o godz. 6.3o, 8.oo, 9.30, 11.oo, 12.15, 17.oo
  • 15.oo – Nieszpory Świąteczne i nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz. Modlić się będziemy szczególnie za zmarłych, którzy odeszli do wieczności w ubiegłym roku – w miesiącu listopadzie i grudniu oraz za zmarłych w tym roku
  • Odpust zupełny za dusze w czyśćcu można uzyskać – od południa Uroczystości Wszystkich Świętych i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, modlitwy w intencji Ojca Świętego, odprawienie spowiedzi i przyjęcie Komunii Świętej, zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Nawiedzenie cmentarza w dniach 1 do 8 listopada połączone z modlitwą – choćby tylko w myśli – za zmarłych (odpust może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiace)

Czwartek I miesiąca – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych                                          2.11.

• po rannej Mszy Św. modlitwy w intencji kapłanów
  • 16.3o – Spowiedź dla dzieci
  • 17.oo – Msza Św. szkolna

Piątek I miesiąca                                                                                                                                                 3.11.

• Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godz. 8.oo
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 18.3o – Spowiedź dla młodzieży oraz kandydatów do bierzmowania
  • 19.oo – Msza Święta Młodzieżowa

Sobota I miesiąca – Wspomnienie św. Karola Boromeusza                                                             4.11.

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Parafian prosimy zgłaszać w kancelarii lub zakrystii
  • Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy Św. o godz. 8.oo
  • 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 30 Zwykła                                                                                                                                          5.11.

• kolekta na renowację katowickiej katedry
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Zalecki za zmarłych można składać w zastępczym kościele lub zakrystii. Za zmarłych będziemy się modlić po Mszach Św. a imiona i nazwiska odczytywać przed wieczorną Mszą Świętą
  • Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie „Kolęda” w naszej parafii rozpoczynamy od piątku 17 listopada. Szczegółowy plan będzie zamieszczony w gablocie oraz w listopadowych „Wiadomościach Parafialnych”
  • Oaza naszej parafii zaprasza w każdy piątek o godz. 18.3o młodych ludzi chcących się modlić, śpiewać i dzielić się swoją wiarą wraz z innymi, na swoje spotkania do salki przy kościele.