Niedziela – ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI i JÓZEFA  29.12

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory kolędowe o godz. 16.00.

WTOREK – 31.12

• Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku, z podaniem statystyki za rok 2019r. o godz. 16.30.
  • Z racji Sylwestra o godz. 17.00 Uroczysta Msza Święta dziękczynna na zakończenie Roku A.D. 2019r. Kolekta na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

NOWY ROK 2020

ŚRODA UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – 1.01

• Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO  godz.8.00; 9.30, 11.00 oraz o 16.00.
  • Nieszpory kolędowe o godz. 15.30.
  • Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

CZWARTEK  Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK  2.01

• I czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne o godz. 8.00.
  • Po porannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła

I PIĄTEK miesiąca – 3.01

• Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po porannej Mszy św.
  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.

I SOBOTA   miesiąca – 4.01

• Nabożeństwo I sobotnie po porannej Mszy św.
  • O godz. 16.30 zapraszamy na naukę przed chrztem rodziców i chrzestnych do kościoła.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00

II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim –  5.01

• Msze św. według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO  godz.8.00; 9.30, 11.00 oraz o 16.00.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
  • Msza św. chrzcielna o godz. 16.00.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

• Już dziś przypominamy, że w poniedziałek 6 stycznia przeżywać będziemy  UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO  – Trzech Króli – Dziś Misyjny Dzień Dziecka. W tym dniu przypada  Dies Episcopi – 22 rocznica święceń biskupich ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca oraz 5 rocznica święceń biskupich bpa Marka i bpa Adama. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  • Msze św. będą według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO  godz.8.00; 9.30, 11.00 oraz o 16.00. Nieszpory kolędowe o godz. 15.30. Kolekta w tym dniu na misje. Składamy Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Trwają nadal odwiedziny  duszpasterskie. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii. Przypominamy, że kolęda dodatkowa będzie 11 stycznia w sobotę o godz. 14.00
  • Chór Magnificat zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się w naszym kościele 6 stycznia 2020 roku o godz. 17.oo, wystąpią również chóry Lutnia z Chorzowa i Wanda z Łazisk Dolnych.