3.02. – Niedziela 4 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne
 • Dziś po wszystkich Mszach św. z racji wspomnienia w tym dniu św. Błażeja udzielimy Błogosławieństwa św. Błażeja – patrona od chorób gardła.

4.02. – Poniedziałek

 • Po Mszy św. porannej z racji pierwszego poniedziałku miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Ducha Świętego

5.02. – Wtorek -Wspomnienie św. Agaty dz. Męcz.

 • W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 pobłogosławimy chleb i wodę, z racji wspomnienia św. Agaty.
 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

6.02. – Środa -Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz

 • 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich chętnych na modlitwy do kościoła o godz. 16.00

7.02. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
 • 17.oo – Msza Święta szkolna

8.02. – Piątek 

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

9.02. – Sobota

 • Odwiedziny chorych i starszych parafian w godz. porannych. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

10.01. – Niedziela 5 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • Od poniedziałku 11 lutego rozpoczynają się dwutygodniowe ferie zimowe dla wszystkich uczniów szkół. Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów, wysyłających swoje dzieci na kolonie i zimowiska, aby złożyć u organizatorów deklarację, by dzieci miały możliwość w uczestnictwie we Mszy św. niedzielnej.
 • 11 lutego w poniedziałek we Wspomnienie NMP z Lourdes Światowy obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Warto tego dnia pomodlić się za chorych, którzy są wokół nas, i okazać im zwykłą ludzką życzliwość.
 • Nasza parafia prowadzi przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla narzeczonych poprzez cykl spotkań w czterech terminach. Terminy są wywieszone w galotach i zamieszczone na stronie internetowej parafii. Spotkania będą prowadzone w salce katechetycznej w następujących miesiącach: marzec, czerwiec, wrzesień i listopad. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym zamieszczony jest obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Warto przeczytać: Przebaczenie to nie zmiana naszego stanu emocjonalnego, ale decyzja. Jak przebaczyć i dlaczego to takie ważne?; Świadectwa kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.; Jaką rolę odgrywa muzyka w rozwoju dzieci i dorosłych oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych.