3.06. – Niedziela 9 Zwykła

• Dzisiaj Archidiecezjalna Pielgrzymka Niewidomych do Piekar Śląskich – polecamy ich pamięci modlitewnej.
  • Kolekta na potrzeby naszej archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo eucharystyczne w Oktawie Bożego Ciała o godz. 16.00.

4.06. – Poniedziałek

• W pierwszy poniedziałek miesiąca po rannej Mszy Świętej nowenna do Ducha Świętego

5.06. – Wtorek – Wspomnienie św. Bonifacego bpa i męczennika

• 8.oo – Msza Święta w intencji ks. Kanonika Jana Gacki z okazji 63 rocznicy święceń kapłańskich. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy
  • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

6.06. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

7.06. – Czwartek

• Msza Święta szkolna o godz. 17.oo
  • Po wieczornej Mszy św. około godz. 17.30 procesja wokół kościoła.

8.06. – Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

• Po Mszach świętych zostanie odprawione Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z przebłaganiem i dziękczynieniem oraz Aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • Oaza naszej parafii zaprasza na spotkania młodych ludzi w piątek po Mszy Św. wieczornej

9.06. – Sobota

• 9.oo – Wspólnota ministrantów zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy pragną służyć przy Ołtarzu Pana na swoje spotkania do salki ministranckiej
  • 11.oo – Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

10.06. – Niedziela 10 Zwykła

• Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne.

• Składamy Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ wszystkim Parafianom , którzy przygotowali Ołtarze na Boże Ciało, wszystkim, którzy wzięli udział w Procesji. Niech Jezus Eucharystyczny obdarzy Was wszystkimi Łaskami i Bożym Błogosławieństwem.
  • Przypominamy o naukach przedmałżeńskich dla narzeczonych w terminie 7 -8 i 9 czerwca o godz. 19.00 w salkach katechetycznych. Narzeczeni proszeni są zapisanie się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Serdecznie Zapraszamy.
  • Dyrekcja Szkoły I LO im. Jana Kochanowskiego zaprasza wszystkich Absolwentów tej szkoły do wspólnego świętowania 70 rocznicy istnienia Szkoły w dniu 9 czerwca 2018r. W programie: 11.00 Msza Święta w kościele św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach, przemarsz do szkoły i uroczystości w szkole.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: Niekochana miłość, czyli o tajemnicy Serca Pana Jezusa; kolejna odsłona cyklu Ojcowie Niepodległości –tym razem przedstawiamy sylwetkę Wincentego Witosa; o ponurym obrazie polskich szpitali, który wyłania się z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz nowy numer Wiadomości Parafialnych.