Niedziela 22 Zwykła                                                                                                                                         3.09.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Od dzisiejszej niedzieli będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Poniedziałek                                                                                                                                                     4.09.

• po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Ducha Świętego

Wtorek                                                                                                                                                                5.09.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                     6.09.

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

Czwartek                                                                                                                                                               7.09.

• 17.oo – Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego

Piątek – Święto Narodzenia NMP                                                                                                                8.09.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota                                                                                                                                                                   9.09.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 23 Zwykła                                                                                                                                          10.09.

• kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne