Niedziela 3 Wielkanocna                                                                                                                                  30.04.

• 16.oo – Nieszpory niedzielne

Poniedziałek – Święto św. Józefa Rzemieślnika                                                                                        1.05.

• 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Wtorek – Wspomnienie św. Atanazego                                                                                                        2.05.

• 7.3o – Procesja i nabożeństwo błagalne o urodzaje polne i błogosławieństwo Boże w pracy przy krzyżu na cmentarzu
  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Środa – Uroczystość NMP Królowej Polski                                                                                                 3.05.

• Msze św. w tym dniu o godz. 8.oo, 9.30, 11.oo i 17.oo
  • 9.30 – Msza św. w intencji Ojczyzny
  • 11.oo Uroczystość Wczesnej Komunii Św.
  • 16.oo – Nieszpory

Czwartek I miesiąca – Wspomnienie św. Floriana                                                                                   4.05.

• 8.oo – Msza Św. w intencji hutników, imienne zapisy w zakrystii
  • Legion Maryi zaprasza po Mszy Św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 16.3o – Spowiedź dzieci
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna
  • 17.45 – Nabożeństwo Majowe

Piątek I miesiaca                                                                                                                                                   5.05.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • 19.oo – Msza Św. młodzieżowa

Sobota – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba                                                                              6.05.

• 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Niedziela 4 Wielkanocna  Dobrego Pasterza                                                                                              7.05.

• Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach
  • 16.oo – Nabożeństwo Majowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Nabożeństwa Majowe w niedzielę i uroczystości o godz. 16.oo, w dni powszednie o 17.3o
  • Od 18 kwietnia do 6 maja przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w naukach przedślubnych, zaś nauki odbywać się będą w dniach 25 i 26 maja o godz. 19.oo w salkach katechetycznych
  • Zapraszamy na pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie od 26.06 do 4.07.2017, oraz do Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w dniach od 29 – 31 maja br.