Kolekta na potrzeby naszej parafii, za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika      30.05.

• Katecheza dorosłych po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy

Wtorek – Święto Nawiedzenia NMP                    31.05.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i nabożeństwo majowe o godz. 17.3o.

Środa – Wspomnienie św. Justyna, męczennika            1.06.

Czwartek – I miesiąca           2.06.

• Modlitwa o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne po Mszy św. o godz. 8.oo
  • Msza szkolna o godz.17.oo, zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców.

Piątek – I miesiąca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa            3.06.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy porannej.
  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie w ramach Ruchu  Światło – Życie o godz. 18.oo w salce katechetycznej.

Sobota – I miesiąca                                                             4.06

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Chorych prosiły zgłosić w zakrystii.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

Niedziela – 10 Zwykła                                5.06.

• Nieszpory o godz. 16.oo.
  • Kolekta na potrzeby naszej archidiecezji. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Ogłoszenia ogólne.

• Procesje teoforyczne codziennie po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i rodziców
  • Rodzina Różańcowa naszej parafii zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Żywego Różańca w sobotę 4. 06.br. Wyjazd o godz.6.15, koszt pielgrzymki 35 zł..
  • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasna Górę, która odbędzie się w dniach od 27 do 30 czerwca. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  • Dnia 25 czerwca chcemy zawierzyć nasz dekanat Bożemu Miłosierdziu. Organizujemy na ten dzień  wyjazd do Krakowa – Łagiewnik. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii. Koszt pielgrzymki 30 zł.
  • Zapraszamy dzieci wczesno i pierwszokomunijne do udziału w pielgrzymce do katowickiej katedry 19.06.
  • Kolejna grupa narzeczonych, będzie mogła się przygotować do sakramentalnego małżeństwa przez udział w naukach przedślubnych. Nauki rozpoczną się 20 czerwca. Narzeczonych zachęcamy do zapisania się na ten termin nauk przedślubnych.
  • Urząd Miejski organizuje imprezę z okazji Dnia dziecka w dniu 1 czerwca o godz. 16.oo na terenie Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Sudeckiej