Niedziela 17 Zwykła                                                                                                                                            30.07.

• Dziś po Mszach Św. błogosławieństwo pojazdów i ich użytkowników ku czci św. Krzysztofa
  • kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Poniedziałek – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli                                                                            31.07.

Wtorek – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego                                                                         1.08.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                     2.08.

Czwartek I miesiąca                                                                                                                                         3.08.

• po Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów

Piątek I miesiąca – Wspomnienie św. Jana Marii Vianney`a                                                            4.08.

• Po rannej mszy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota I miesiąca                                                                                                                                               5.08.

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną – prosimy zgłosić ich w kancelarii
  • 16.3o – Nauka rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela Święto Przemienienia Pańskiego                                                                                               6.08.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

• Legion Maryi organizuje 20.08.2017 przejazd autobusem do Piekar Śląskich, wyjazd o godz. 6.oo sprzed kościoła. koszt 17 zł płatne przy zapisie