30.09. – Niedziela  26 Zwykła

• Kolekta na wymianę okien w małym kościele Dobrego Pasterza. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

1.10. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. I dK

• Z racji I poniedziałku miesiąca zapraszamy po Mszy św. porannej na nabożeństwo do Ducha św.

2.10. – Wtorek – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

• 17.15 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i nabożeństwo różańcowe

3.10. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła
  • Katecheza dla dzieci przygotowujących się do wczesnej Komunii św. odbywać się będzie w środy o godz. 17.00 w salce

4.10. – I Czwartek miesiąca- Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 16.3o – Spowiedź dla dzieci naszej parafii
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna, po Mszy św. nabożeństwo różańcowe

5.10. – I Piątek miesiąca – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe
  • 18.30 – spowiedź dla młodzieży.
  • 19.00 – Msza św. młodzieżowa na którą zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

6.10. – I Sobota miesiąca

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną.
  • 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

7.10. – Niedziela  27 Zwykła – Odpust Parafialny ku czci MB Różańcowej

• 11.oo – Zapraszamy na sumę odpustową. Kazania odpustowe wygłosi Ojciec Bartymeusz z Prowincji zakonnej Ojców Franciszkanów w Freystadt (Niemcy – Bawaria). Z okazji odpustu nie ma Mszy św. o godz. 12.15. Kolekta powinowata. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe

• Rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest streszczeniem Ewangelii, bo w całej swej prostocie formy umożliwia przeżycie największych tajemnic chrześcijaństwa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach codziennie o godz. 17.15, czwartek po Mszy Św. szkolnej, a w niedzielę o godz. 16.00.
  • Odwołano została pielgrzymka do Turzy Śl. Z powodu braku uczestników. Prosimy o odbiór pieniędzy tych, którzy się zapisali do kancelarii.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o św. Teresie z Lisieux, która pokazała nam, jaką drogą można wspiąć się do nieba; o wizycie papieża Franciszka na Litwie; dieta dla seniora. Jak pokonać stare przyzwyczajenia żywieniowe oraz wiele innych ciekawych artykułów.