31.12. – Niedziela – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

• 16.oo – Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku, z podaniem statystyki za rok 2017r.
  • Z racji Sylwestra o godz. 16.30 Uroczysta Msza Święta dziękczynna na zakończenie Roku A.D. 2017r. Kolekta na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

1.01.2018 – Poniedziałek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

• Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach
  • Światowy Dzień Modlitw o pokój
  • Msze Św. wg porządku niedzielnego od godz. 8.oo do 17.oo
  • 16.oo – Nieszpory Kolędowe

2.01. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

3.01. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich chętnych na modlitwy do kościoła

4.01. – I Czwartek miesiąca

• 8.oo – Msza Św. i nabożeństwo o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
  • 16.3o – Spowiedź dla dzieci
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

5.01. – I Piątek miesiąca

• po rannej Mszy Św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia w kościele

6.01. – Sobota – Uroczystość Objawienia Pańskiego

• Misyjny Dzień Dziecka, kolekta na misje
  • Msze Św. wg porządku niedzielnego od godz. 8.oo – 17.oo
  • 16.oo – Koncert Kolęd chóru Magnificat

7.01. – Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego

• 16.oo – Nieszpory niedzielne

• Trwają nadal odwiedziny duszpasterskie. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  • Msze św. za parafian ul. KAMIONKI i STAWOWEJ w dniu 1.01.2018r. o godz. 11.00. W miesiącu styczniu jest wiele wolnych intencji Mszy św. o godz. 8.00. Jeżeli ktoś chce zamówić, zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • W sobotę obchodzimy 20 rocznicę święceń biskupich ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca oraz 3 rocznica święceń biskupich ks. Biskupa Marka Szkudło oraz ks. Biskupa Adama Wodarczyka. Pamiętamy o nich w naszych modlitwach w tym dniu.
  • Zarząd Chóru MAGNIFICAT serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę 6 stycznia 2018r. o godz. 16.00
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Suwalszczyznę i do Wilna (Gietrzwałd, św. Lipka, Wilno, Troki, Augustów) w terminie 21.05 – 25.05.2018 r. szczegółowy program na ogłoszeniu wywieszonym w gablotach.