4.02. – Niedziela 5 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

5.02. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Agaty dz. Męcz.

• W tym dniu po Mszach św. poświęcenie chleba, soli i wody ku czci św. Agaty

6.02. – Wtorek – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

7.02. – Środa – Wspomnienie św. Jana Bosko. prezbitera

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich chętnych na modlitwy do

8.02. – Czwartek

• po rannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła.
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

9.02. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia w kościele

10.02. – Sobota

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

11.01. – Niedziela 6 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Światowy Dzień Chorego. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Już w tym tygodniu informujemy, że Wielkopostne Rekolekcje Parafialne i Szkolne odbędą się w terminie: 14 -16. 02.2018r. Szanownych Parafian prosimy, aby zagospodarować sobie  czas na czas Odnowy Duchowej. Szczegóły w następną niedzielę.

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach dla kandydatów do bierzmowania (zwłaszcza uczniów III klas gimnazjalnych, ale również II gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych). Rekolekcje odbędą się następujących terminach:

• 2–4 marca br. w Brennej Leśnicy,
  • 9–11 marca br. w Brennej Leśnicy,
  • 16–18 marca br. w Brennej Leśnicy,
  • 16–18 marca br. w domu rekolekcyjnym „Idylla” w Wiśle,
  • 13–15 kwietnia br. w domu rekolekcyjnym „Idylla” w Wiśle.

Koszt: 99 zł (bez transportu). Lista z terminami znajduje się także w gablocie. Chętni mogą zgłaszać się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, gdzie będą przedstawione wszystkie warunki uczestnictwa. Serdecznie zapraszamy

• Nasza parafia prowadzi przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla narzeczonych poprzez cykl spotkań w czterech terminach. Terminy są wywieszone w galotach i zamieszczone na stronie internetowej parafii. Spotkania będą prowadzone w salce katechetycznej w następujących miesiącach: marzec, czerwiec, wrzesień i listopad. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę na Suwalszczyznę i do Wilna w terminie: 21-25.05.2018 r.. Można się zapisać, a wszystkich uczestników prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł. w kancelarii do 10 lutego br.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd w dniu 19 marca 2018r. (poniedziałek) na Apel Jasnogórski oraz do Sanktuarium św. Józefa i św. Antoniego w Częstochowie wyjazd o godz. 13.00 powrót po Apelu Jasnogórskim. koszt 50 zł ( przejazd, ubezpieczenie). Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Zapraszamy do zapoznania się z Nowym numerem Wiadomości Parafialnych