4.03. – Niedziela III Wielkiego Postu

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Dzisiaj przed kościołem odbędzie się Zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.  Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

5.03. – Poniedziałek

• Z racji pierwszego Poniedziałku miesiąca po rannej Mszy Św. nabożeństwo do Ducha Świętego.
  • 18.3o – Spotkanie z kandydatami do bierzmowania  Przypominamy, że Msza Święta z udzielaniem Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 5 kwietnia br.

6.03. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

7.03. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

8.03. – Czwartek

• po rannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła.
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

9.03. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia w kościele
  • 17.15 – Droga Krzyżowa w czasie której będziemy modlić się za zmarłych zalecanych. Zalecki za zmarłych prosimy składać w zakrystii.
  • 18.3o – Młodzież Oazowa zaprasza na swoje spotkania do salki katechetycznej

10.03. – Sobota

• 9.oo – Wspólnota Ministrantów Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza na spotkania do salki ministranckiej
  • 11.oo – Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w salce katechetyczne
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

11.03. – Niedziela IV Wielkiego Postu – Laetare

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym

• Zachęcamy wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.
  • Młodzież Gimnazjalna naszej parafii w ilości 30 osób udaje się na Rekolekcje dla Młodzieży do Brennej Leśnicy w terminie 16.03 – 18.03.2018 r. Cieszymy się i pamiętajmy o nich w modlitwie, prosząc o Światło Ducha Świętego.
  • Przypominamy że Kancelaria Parafialna jest nieczynna w środy z wyjątkiem zgłoszenia pogrzebu czy wezwania do chorego.
  • Nasza parafia prowadzi przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla narzeczonych poprzez  cykl spotkań w czterech terminach.  Przypominamy, że najbliższe nauki odbędą się w terminie 15, 16 oraz 17 marca o godz. 19.oo w salce katechetycznej.
  • Wszyscy chętni, którzy zapisywali się na pielgrzymkę na Suwalszczyznę i do Wilna proszeni są o wpłatę całości kwoty do końca marca w kancelarii w godzinach urzędowania.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać: o świeckich zakonnikach, zwanych tercjarzami. Skąd się wzięli, kim są oraz kto może wstąpić do trzeciego zakonu?, co jest wyjątkowego w praktykowaniu „Gorzkich żali” i dlaczego właśnie w Polsce to nabożeństwo jest tak popularne?; relacja reportera „Gościa”, który dotarł do Palabek – ugandyjskiej miejscowości, w której swoje schronienie znaleźli uchodźcy z szarganego wojną Sudanu Południowego oraz wiele ciekawych artykułów. Jest także do nabycia kolejny numer Wiadomości Parafialnych a dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego