Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego                                                                                     4.06.

• Przypominamy o zgłaszaniu kandydatów do Rady Parafialnej do niedzieli 18.06.2017
  • kolekta na potrzeby naszej archidiecezji
  • 16.oo – Nieszpory i nabożeństwo do Ducha Świętego

Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła                                                                                               5.06.

Wtorek                                                                                                                                                                     6.06.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                         7.06.

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana                                       8.06.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy Św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna

Piątek                                                                                                                                                                        9.06.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

Sobota                                                                                                                                                                      10.06.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy                                                                                               11.06.

• kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne