4.08. – Niedziela  18  Zwykła

• Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

5.08. – Poniedziałek

• Z racji pierwszego poniedziałku miesiąca po mszy św. porannej zostanie odprawione nabożeństwo do Ducha Świętego

6.08. – Wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego – 6.08

• O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

8.08. – Czwartek – Wspomnienie św. Dominika, prezb

• Po porannej Mszy św. Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów.

9.08. – Piątek – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

• O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

10.08. – Sobota – Święto Św. Wawrzyńca, męcz.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

11.08. – Niedziela  19  Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

• W środę rozpoczyna się sierpień, miesiąc trzeźwości i abstynencji. Na ołtarzu NSPJ zostanie wystawiona Parafialna Księga Trzeźwości. Zachęcamy parafian do wpisu oraz do dania świadectwa własnego przykładu abstynencji.
  • Legion Maryi organizuje 18-go sierpnia przejazd autokarem do Piekar Śl. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 6.oo. Cena 17 zł płatne przy zapisie w zakrystii.
  • W sobotę 14-go września – zapraszamy chętnych na Ogólnopolską Pielgrzymkę Legionu Maryi do Częstochowy. Wyjazd o godz. 6.3o z pod kościoła. Cena 25 zł płatne przy zapisie w kancelarii lub zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o bohaterstwie sióstr zakonnych podczas powstania warszawskiego; w jakich okolicznościach nieobecność na niedzielnej Eucharystii może usprawiedliwiona?; o zamieszaniu przy naborze do szkół średnich mówi minister edukacji oraz wiele innych ciekawych artykułów.