XXVII   NIEDZIELA ZWYKŁA   ●  ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ  -04.10

●    Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jako kolekta odpustowa na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na różaniec odpustowy na godz. 15.15

●   Na godz. 20.45  zapraszamy parafian na Apel Jasnogórski.

PONIEDZIAŁEK  ●  WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY  –  05.10

ŚRODA    WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ –  07.10

Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła na godz. 16.00

CZWARTEK  –   08.10

• Po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

·    Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

• Zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.
  • W tym dniu swoje urodziny obchodzi ks. Zdzisław, z tej okazji zapraszamy parafian na mszę św. w Jego intencji na godz. 8.00, solenizanta polecamy także pamięci w naszych osobistych modlitwach.

PIĄTEK  – 09.10

·   O godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

SOBOTA –10.10

·    Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00.

XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA –    11.10

• Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie jako ofiara na tzw. „Świętopietrze” czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

●  W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy serdecznie do kościoła wszystkie grupy działające w naszej parafii

na wspólne spotkanie zapoznawcze z ks. Proboszczem.

●  Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15 zaś w czwartek o 17.30 po mszy św.

szkolnej. W niedziele zapraszamy na różaniec o godz. 15.15.

·  We wszystkie niedziele miesiąca października zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godz. 20.45

●  W niedzielę 11 października br. przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus„. Przed

kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.