4.11. – Niedziela  31 Zwykła

• Kolekta na renowację katowickiej katedry. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe

5.11. – Poniedziałek

• Z racji pierwszego poniedziałku miesiąca po Mszy Św. porannej Nabożeństwo do Ducha Świętego

6.11. – Wtorek

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

7.11. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

8.11. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

9.11. – Piątek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 18.oo – Msza Święta młodzieżowa, na którą zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie dla kandydatów

10.11. – Sobota – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dK

• 9.oo – Spotkanie Ministrantów w salce
  • 11.oo – Spotkanie dzieci Maryi w salce
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

11.11. – Niedziela  32 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Po Mszach Św. przed kościołem Zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Za zmarłych zalecanych będziemy się modlić po Mszach św., a imiona i nazwiska zmarłych odczytywać będziemy przed Mszą św. wieczorną.
  • Nasza Parafia organizuje w dniach: 8.11 do 10.11. 2018r. cykl spotkań dla narzeczonych jako przygotowanie do małżeństwa. Spotkania odbywać się będą w salkach katechetycznych o godz. 19.00. Zapisy w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania.
  • Zarząd Chóru MAGNIFICAT serdecznie zaprasza na koncert z okazji święta patronalnego św. Cecylii, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę – 18 listopada o godz. 16.00 Wystąpią: Mokierski Chór Kameralny z Mikołowa – Mokrego oraz Chór MAGNIFICAT. Zapraszamy
  • Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie „KOLĘDA” w naszej parafii rozpoczynamy od piątku 16 listopada. Szczegółowy plan kolędy znajduje się w listopadowych „Wiadomościach Parafialnych”, a wkrótce zamieszony zostanie w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o synodzie, w którym Młodzi odsłonili piękne oblicze Kościoła; o tym, czym jest dobra śmierć oraz czy trzeba śmiertelnie bać się śmierci?; o mniej znanym obliczu witaminy D oraz jej ważnym wpływie na zdrowie oraz wiele innych ciekawych artykułów.