Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za każdą ofiarę Bóg zapłać

Niedziela II Adwentu                                                                                                                       27.11.

• Msza św. w intencji Górników o godz. 9.oo
  • Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                      5.12.

• Roraty o godz. 6.3o

Wtorek – Wspomnienie św. Mikołaja                                                                                       6.12.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa – Wspomnienie św. Ambrożego                                                                                   7.12.

• Roraty o godz. 6.3o

Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP                                                   8.12.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • Roraty o godz. 17.oo

Piątek                                                                                                                                                   9.12.

• Roraty o godz. 6.3o
  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota                                                                                                                                                   10.12.

• Rorarty o godz. 8.oo
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela III Adwentu                                                                                                                       11.12.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

• Zapraszamy serdecznie dzieci i ich rodziców do uczestnictwa w Roratach
  • Do zakupienia są parafialne kalendarze na rok 2017 w cenie 6 zł