II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim – 5.01

• Msze św. według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO  godz.8.00; 9.30, 11.00 oraz o 16.00.
  • Nieszpory kolędowe o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać! Msza św. chrzcielna o godz. 16.00.

Poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 6.01

• Dziś Misyjny Dzień Dziecka. Dies Episcopi – 22 rocznica święceń biskupich ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca oraz 5 rocznica święceń biskupich bp Marka i bp Adama. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  • Msze św. według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO
  • Nieszpory kolędowe o godz. 15.30.
  • Kolekta w tym dniu na misje. Składamy Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • W tym dniu Chór Magnificat zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się o godz. 17.oo, wystąpią również chóry Lutnia z Chorzowa i Wanda z Łazisk Dolnych.

WTOREK – 7.01

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

ŚRODA – 8.01

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła na godz. 16.00

CZWARTEK – 9.01

• Po porannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła

PIĄTEK – 10.01

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.

SOBOTA – 11.01

• Adoracja Najświętszego Sakramentu okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01

• Msze św. według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO
  • Nieszpory kolędowe o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

Trwają nadal odwiedziny  duszpasterskie. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii. W sobotę kolęda dodatkowa od godz.14.00