Kolekta na potrzeby archidiecezji. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać

Niedziela 5 Zwykła                                                                                                                        5.02.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

Poniedziałek – Wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy                                           6.02.

• Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. po wieczornej Mszy Św.. Zapraszamy rodziców do uczestnictwa w Mszy Św. o godz. 18.oo

Wtorek                                                                                                                                               7.02.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                   8.02.

Czwartek                                                                                                                                            9.02.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza Św. szkolna o godz. 17.oo

Piątek I miesiąca – Wspomnienie św. Scholastyki – dziewicy                                        10.02.

• Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele

Sobota                                                                                                                                                  11.02.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela 6 Zwykła                                                                                                                         12.02.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii

• Nauki przedślubne odbędą się 23 i 24 lutego, a także 25 i 26 maja w salkach katechetycznych prosimy by narzeczeni zapisali się w kacelarii.
  • Do zakupienia parafialne kalendarze na rok 2017 w cenie 6 zł