Kolekta dzisiejszej niedzieli to Jałmużna postna. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

1 Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Trzeźwości                                                                                                                                     5.03.

 • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                         6.03.

 • Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po wieczornej Mszy św.

Wtorek                                                                                                                                                                                                                                     7.03.

 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                                                                                                                                                                                                                                         8.03.

Czwartek                                                                                                                                                                                                                                  9.03.

 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy za kapłanów 

Piątek                                                                                                                                                                                                                                      10.03.

 • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
 • Droga Krzyżowa o godz. 17.15 ? podczas nabożeństwa modlimy się za zmarłych. Zalecki prosimy składać w zakrystii przed nabożeństwem

Sobota                                                                                                                                                                                                                                     11.03.

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

2 Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Trzeźwości                                                                                                                                     12.03.

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • Zbiórka na Fundusz Misyjny – Ad Gentes
 • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Ogłoszenia ogólne.

 • Zachęcamy wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także do ograniczenia spożycia napojów alkoholowych
 • Zapraszamy do zapoznania się z pielgrzymkami parafialnymi do : Chorwacji i Medjugorie w terminie 26.06. – 4.07.2017 i Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w terminie 29 – 31 maja