XIII Niedziela Zwykła –   5.07

• Dziś po Mszach świętych zbiórka przed kościołem na rzecz rodzin poszkodowanych powodzią na Podkarpaciu. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na (WŚSD) Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz. – 6.07

• Z racji pierwszego poniedziałku miesiąca po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Ducha Świętego.

Wtorek  – 7.07

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa –  Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb. –  8.07

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła na godz. 16.00

Czwartek  –  9.07

• Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

Piątek  – Święto Św. Tomasza Apostoła   -10.07

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota  Święto św. Bendedykta, opata, patrona Europy – 11.07

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XV Niedziela Zwykła – 12.07

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

W sobotę 11 lipca jest organizowana 29 Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Matki Bożej Częstochowskiej. Osoby chętne na wyjazd proszone są o kontakt z P. Małgorzatą.

Pielgrzymka do Sandomierza i okolic zostaje odwołana. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w wysokości 200 zł. mogą ją odebrać w kancelarii w godzinach urzędowania.

Kancelaria parafialna podczas wakacji zmienia godziny urzędowania w poniedziałki  i czwartki od 9.00 do 12.00 oraz od 16.00 do 17.00. Sprawy pogrzebu można załatwić  o każdej porze.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać mi.in artykuły: o niezwykłej silnej więźi braci Ratzingerów; o tym, ze wątpliwości w wierze nie są grzechem, lecz raczej szansą na jej pogłębienie; następny odcinek cyklu wakacyjnego „Nie ma jak u Mamy” (tym razem Bazylika w Leżajsku) oraz wiele innych ciekawych artykułów.