5.08. – Niedziela 18 Zwykła

• Kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 15.oo – Msza Święta chrzcielna
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

6.08. – Poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego

• Msze Św. o godz 8.oo i 18.oo

7.08. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

8.08. – Środa – Wspomnienie św. Dominika, prezbitera

9.08. – Czwartek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) dz, męczennicy

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

10.08. – Piątek – Święto św. Wawrzyńca, diak,męcz.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

11.08. – Sobota

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

12.08. – Niedziela 19 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Rozpoczął się miesiąc sierpień, w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Na ołtarzu NSPJ została wyłożona Księga Trzeźwości, w której można złożyć swój wpis. Gorąco zachęcamy.
  • Już dziś przypominamy że 19 sierpnia odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej,
  • Legion Maryi zaprasza legionistów, auksyliatorów i wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Matki Bożej Częstochowskiej w dniu 8 września. Wyjazd o godz. 6.30 z przed kościoła. Koszt 25 zł przy zapisie w zakrystii
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych Europy w dniach 22 czerwca do 7 lipca 2019 roku. Zapisy do listopada br. Przy zapisie zaliczka 500 zł. Więcej informacji na temat pielgrzymki w gablotach i na stronie internetowej parafii.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o tajemnicy kapłańskiego powołania wobec coraz mniejszej liczby kandydatów do kapłaństwa; także o 12 miejscach związanych z tragiczną historią katolików japońskich, które właśnie zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO; oraz wiele innych ciekawych artykułów.