Niedziela 31 Zwykła                                                                                                                                          5.11.

• kolekta na renowację Katedry Katowickiej
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Poniedziałek                                                                                                                                                          6.11.

• Nowenna do Ducha Świętego po rannej Mszy Świętej o godz. 8.oo

Wtorek                                                                                                                                                                   7.11.

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                       8.11.

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

Czwartek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej                                                         9.11.

• po rannej Mszy Św. modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Św. szkolna

Piątek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego Papieża                                                                            10.11.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 18.3o – Oaza zaprasza na spotkania młodych ludzi

Sobota  – Wspomnienie św. Marcina z Tours                                                                                            11.11.

• 11.oo – Msza Święta w intencji Ojczyzny w kolejną rocznicę odzyskania Niepodległości
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 32 Zwykła                                                                                                                                          12.11.

• Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
  • kolekta na potrzeby archidiecezji
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Za zmarłych będziemy się modlić po Mszach Św. wieczornych, a imiona zmarłych odczytywać będziemy przed wieczorną Mszą Św.
  • Do Zakupienia są Kalendarze Parafialne na nowy rok 2018 w cenie 7 zł.
  • Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie „Kolęda” w naszej parafii rozpoczynamy od piątku 17 listopada. Szczegółowy plan będzie zamieszczony w gablocie oraz w listopadowych „Wiadomościach Parafialnych”
  • Oaza naszej parafii zaprasza w każdy piątek o godz. 18.3o młodych ludzi chcących się modlić, śpiewać i dzielić się swoją wiarą wraz z innymi, na swoje spotkania do salki przy kościele.