6.01. – Niedziela UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 

 • Dziś Misyjny Dzień Dziecka. Dies Episcopi – 21 rocznica święceń biskupich ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca oraz 4 rocznica święceń biskupich bp Marka i bp Adama. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 • Kolekta w tym dniu na misje. Składamy Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – koncert chórów

7.01. – Poniedziałek 

 • Z racji pierwszego poniedziałku po Mszy Św. porannej Nabożeństwo do Ducha Świętego.

8.01. – Wtorek 

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

9.01. – Środa 


10.01. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele

11.01. – Piątek 

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
 • Młodzież oazowa zaprasza na swoje spotkanie do salki po Mszy Św. wieczornej

12.01. – Sobota 

 • 10.oo – Msza Św. w intencji Legionu Maryi – Legionistów i Auksyliatorów
 • 11.oo – Spotkanie Dzieci Maryi w salce katechetycznej
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

13.01. – Niedziela Chrztu Pańskiego

 • Kolekta na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa m. in. na radio eM. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Różaniec fatimski i Nieszpory niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • W przyszłą niedzielę 13 stycznia o godz. 18.oo, na zaproszenie ks. Proboszcza, w naszym kościele odbędzie się „Niecodzienny Koncert Kolęd” w wykonaniu Beskid SoundProject – Miejskiej Orkiestry Kameralnej Miasta Żywiec, pod batutą Sebastiana Niemczyckiego wraz z solistami. Serdecznie zapraszamy parafian do wspólnego kolędowania.
 • Trwają nadal odwiedziny duszpasterskie. Ostatni tydzień. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii. Kolęda dodatkowa będzie w sobotę 19 stycznia – zainteresowanych prosimy o wpisanie się na listę w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego dołączony obrazek z modlitwą żony za męża, natomiast warto przeczytać artykuły: o królach, którzy odwiedzili nowo narodzonego Jezusa oraz o pięknie życia w małżeństwie sakramentalnym; oraz wiele innych ciekawych artykułów.