XXIII   Niedziela Zwykła – 06.09

• Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest  na potrzeby archidiecezji a w szczególności na działalność edukacyjno – wychowawczą wśród młodzieży oraz utrzymanie kościoła akademickiego. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać .
  • Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek  –  07.09

• Po porannej mszy św. nabożeństwo do Ducha Świętego.

Wtorek –  Święto Narodzenia NMP – 08.09

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
  • O godz. 19.00 próba dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

Czwartek  -10.09

• Po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.
  • Rodziców z dziećmi zapraszamy na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.

Piątek –  11.09

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota –  Uroczystość NMP Piekarskiej  –  12.09

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00.
  • Rocznica święceń biskupich Ks. Biskupa Grzegorza Olszowskiego, którego polecamy  pamięci modlitewnej.

XXIV  Niedziela Zwykła – 13.09

• Kolekta niedzielna przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, za złożone ofiary – serdeczne Bóg Zapłać.
  • Z racji dnia fatimskiego zamiast nieszporów niedzielnych różaniec fatimski o godz. 15.15 .

● Udzielanie sakrament Pokuty i Pojednania wraca na swoje właściwe miejsce – a więc do konfesjonałów

● 15 września tj. wtorek o godz. 18.00 w naszym kościele Ks. Bp Grzegorz Olszowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

● W dniu 15 września we wtorek o godz. 14.00 w poradni lekarskiej „Na Wzgórzu” przy ul. Sudeckiej 9 w Świętochłowicach odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG stawów oraz USG piersi. Badania są odpłatne w cenie 55zł bliższe informacje w przychodni.

● Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim wiele ciekawych artykułów.