14.01. – Niedziela  2 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  • Dziś światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

15.01. – Poniedziałek

16.01. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.01. – Środa – Wspomnienie Św. Antoniego, opata

18.01. – Czwartek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

• po rannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła.
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

19.01. – Piątek

• po rannej Mszy Św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia w kościele

20.01. – Sobota

• 11.oo – Spotkanie Dzieci Maryi w salce katechetycznej
  • 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

21.01. – Niedziela 3 Zwykła

• Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

• W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia.
  • Poniedziałek ostatnim dniem odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii, a kolęda dodatkowa w sobotę 20.01.2018 od godz. 14.00
  • Msza św. za parafian ul. BOCZNEJ, GRANICZNEJ I ŚWIERCZYNY w sobotę 20.01.2018 r. o godz. 8.00. W intencji mieszkańców ul. WĘGLOWEJ, LAZARA i ŁAGIEWNICKIEJ w czwartek 1.02.2018 r o godz. 17.00
  • Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w sobotę 17 lutego 2018 po Mszy św. porannej.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego artykuły: Św. Stanisław Kostka jest nie tylko patronem młodzieży, ale też Polski. Jak to się stało, że w młodym jezuickim nowicjuszu ujrzano obrońcę łacińskiej cywilizacji?; O tym, jak następca tronu Arabii Saudyjskiej zakupił obraz „ Zbawiciela Świata” przedstawiający Jezusa z prawą ręką wzniesioną są do błogosławieństwa. Arcydzieło sztuki chrześcijańskiej będzie wystawione w sercu muzułmańskiego kraju; Papież Franciszek rozpoczyna pielgrzymkę do Chile i Peru. Co w Kościele w Chile mówią polscy misjonarze, którzy pracują tam wiele lat? Oraz wiele innych ciekawych artykułów.