NIEDZIELA ● V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02

● Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji, w szczególności na utrzymanie, remont oraz działalność domów rekolekcyjnych. „Bóg zapłać” za wszelkie złożone ofiary na ten cel.

● We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwa do MB Nieustającej Pomocy.

● W czwartek obchodzimy Wspomnienia NMP z Lourdes jest to także Światowy dzień Chorego.

Zapraszamy Parafian na Msza św. o godz. 8.00.W tym dniu szczególnie chcemy modlić się za chorych naszych parafian. Po porannej Mszy Św. Legion Maryi zaprasza do wspólnej modlitwy za kapłanów, po Eucharystii jak co czwartek – wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, do godz. 17.00.

● W piątek o godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

● W sobotę od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

NIEDZIELA ● VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02

● Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

Nauki przedślubne w naszej parafii odbędą się dnia 26 lutego tj. piątek o godz. 19.00, prosimy o wcześniejsze zapisy w kancelarii parafialnej.

Bóg życzy każdemu z nas tego, co dla nas w danej chwili jest najlepsze i czego najbardziej każdy z nas potrzebuje. Błogosławieństwo Boże zawiera w sobie: szczęście oraz zdrowie, pomyślność i bogactwo a także to wszystko, co tylko naprawdę prowadzi nas do zbawienia.