Niedziela 4 Wielkanocna  Dobrego Pasterza                                                                                              7.05.

• Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach
  • 16.oo – Nabożeństwo Majowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława                                                                                                8.05.

• 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Wtorek                                                                                                                                                                     9.05.

• Po Mszy Św. o godz. 8.ooNabożeństwo Majowe i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  • 17.oo – Msza Św. z udzielaniem Sakramentu Bierzmowania

Środa                                                                                                                                                                        10.05.

• 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Czwartek                                                                                                                                                                  11.05.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy Św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna
  • Po Mszy Św. szkolnej – Nabożeństwo Majowe

Piątek                                                                                                                                                                        12.05.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Sobota                                                                                                                                                                       13.05.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Niedziela 5 Wielkanocna                                                                                                                                    14.05.

• 16.oo – Nabożeństwo Majowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Nabożeństwa Majowe w niedzielę i uroczystości o godz. 16.oo, w dni powszednie o 17.3o
  • Zapraszamy na pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie od 26.06 do 4.07.2017