7.10. – Niedziela  27 Zwykła – Odpust Parafialny ku czci MB Różańcowej

• 11.oo – Zapraszamy na sumę odpustową. Kazania odpustowe wygłosi Ojciec Bartymeusz z Prowincji zakonnej Ojców Franciszkanów w Freystadt (Niemcy – Bawaria). Z okazji odpustu nie ma Mszy św. o godz. 12.15. Kolekta powinowata. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

8.10. – Poniedziałek

• 8.oo – W tym dniu 50 rocznicę urodzin obchodzi ks. Wikariusz Zdzisław Pławecki – zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta  .
  • 18.3o – Spotkanie Rodziców dzieci I Komunijnych po Mszy św. wieczornej

9.10. – Wtorek

• 17.15 – Różaniec wraz z modlitwami Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

10.10. – Środa

11.10. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna, po Mszy św. nabożeństwo różańcowe

12.10. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe
  • Młodzież oazowa naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych młodych ludzi na swoje spotkanie do salki po wieczornej Mszy św.

13.10. – Sobota – Dzień Fatimski

• 9.oo – Wspólnota Ministrantów zaprasza na spotkanie do swojej salki
  • 11.oo – Dzieci Maryi mają swoje spotkanie
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania
  • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe
  • Msza św. za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej o godz. 18.00, po której odbędzie się Różaniec Fatimski i procesja wokół kościoła.

14.10. – Niedziela  28 Zwykła – Dzień Papieski

• Kolekta na misje. Po Mszach św. przed kościołem – zbiórka na Fundację „Dzieła Nowego Tysiąclecia” Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach codziennie o godz. 17.15, czwartek po Mszy Św. szkolnej, a w niedzielę o godz. 16.00.
  • Chór Magnificat serdecznie zaprasza na koncert Pieśni Maryjnych, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 14 października o godz. 16.00 w ramach Różańca. Serdecznie zapraszamy.
  • We wtorek 16 października swoje 70 urodziny obchodzi ks. Andrzej Pluta. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o wprowadzeniu matczynych emerytur; o tym, jak bardzo Różaniec jest również męską modlitwą, przekonują znani polscy aktorzy i dziennikarz; w tym numerze GN jest bezpłatny dodatek – płyta DVD z filmem „Sprawa Chrystusa” oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także do nabycia nowy numer Wiadomości Parafialnych.